ŁATWE RATY DO ZAPŁATY

Już dziś sprawdź czy możesz dokonać zakupów na raty. Czytaj wiecej »

TECHNIKA GRZEWCZA

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kotłów dolnego i górnego spalania na paliwa stałe oraz kotły elektryczne i gazowe. W ofercie równie wszystkie akcesoria do wyposażenia kotłowni. Czytaj wiecej »

TECHNIKA ELEKTRYCZNA

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów takich jak przewody, złączki, bezpieczniki, puszki itp Czytaj wiecej »

SYSTEMY WENTYLACYJNE

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kratek wentylacyjnych, kanałów wentylacyjnych, łączeń oraz elektryczne wentylatory powietrza Czytaj wiecej »

SYSTEM KOMINOWY

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę pustaków keramzytowych, wkładów ceramicznych otulin itp.. Czytaj wiecej »

Narzędzia

W naszej ofercie można nabyć narzędzia drogą kupna lub lub drogą wypożyczenia Czytaj wiecej »

AKCESORIA OGRODNICZE

W naszej ofercie szeroki wybór złączek ogrodniczych, węży, pistoletów itp. Czytaj wiecej »

SYSTEM KOMINOWY Z BLACH KWASO I ŻAROODPORNYCH

Czytaj wiecej »

 

SZKOLENIE DLA INSTALATORÓW 2015 (Elektromet, De Dietrich, PERFEXIM LTD)

W dniu 13 grudnia 2015 w hotelu GRAFIT w Kostomłotach Drugich odbyło się szkolenie dla instalatorów. Gościliśmy producentów oraz przedstawicieli trzech firm produkcyjnych specjalizujących się w technice grzewczej (Elektromet,  De Dietrich, Perfexim LTD). Przedstawiciele zapoznali instalatorów z dotychczasową ofertą towarową oraz nowościami na rok 2015. Dziękujemy naszym wspólnikom handlowym za przekazanie cennych informacji oraz instalatorom za liczne przybycie. Zapraszamy na kolejne szkolenia oraz do naszego punktu sprzedaży 🙂