ŁATWE RATY DO ZAPŁATY

Już dziś sprawdź czy możesz dokonać zakupów na raty. Czytaj wiecej »

TECHNIKA GRZEWCZA

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kotłów dolnego i górnego spalania na paliwa stałe oraz kotły elektryczne i gazowe. W ofercie równie wszystkie akcesoria do wyposażenia kotłowni. Czytaj wiecej »

TECHNIKA ELEKTRYCZNA

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów takich jak przewody, złączki, bezpieczniki, puszki itp Czytaj wiecej »

SYSTEMY WENTYLACYJNE

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kratek wentylacyjnych, kanałów wentylacyjnych, łączeń oraz elektryczne wentylatory powietrza Czytaj wiecej »

SYSTEM KOMINOWY

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę pustaków keramzytowych, wkładów ceramicznych otulin itp.. Czytaj wiecej »

Narzędzia

W naszej ofercie można nabyć narzędzia drogą kupna lub lub drogą wypożyczenia Czytaj wiecej »

AKCESORIA OGRODNICZE

W naszej ofercie szeroki wybór złączek ogrodniczych, węży, pistoletów itp. Czytaj wiecej »

SYSTEM KOMINOWY Z BLACH KWASO I ŻAROODPORNYCH

Czytaj wiecej »

 

O firmie

1s
 Firma „Ewtom” została założona 2002 roku. Od początku swego istnienia zajmuje się głównie sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów i urządzeń grzewczych, sanitarnych, systemów instalacji zewnętrznych, wewnętrznych, wodnych, gazowych, elektrycznych oraz wentylacyjnych.  Staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb naszych klientów i przewidywać zmieniający się rynek i wymogi konsumentów.

W naszej pracy koncentrujemy się na nowościach technicznych o najwyższej  jakości oraz markach które służą klientom przez lata. Od lat współpracujemy z takimi firmami jak:  Cersanit, Koło, Armatura Kraków, Trees, Emalia, Olkusz, Geberit, Legrand, Hagger, Brugman, Gorgiel, Instal Project, Herz, Wavin, Kospel, Dworek, Sas, Elektromet i inni. Dzięki tej współpracy możemy oferować pełen asortyment artykułów wyposażenia domu oraz montażu instalacji sanitarnych.

Zatrudniamy zespół pracowników, którzy udzielą potrzebnych informacji przy zakupie dowolnego asortymentu. Realizujemy zamówienia i dostarczamy zamówiony towar w ciągu 1-3 dni roboczych pod wskazany adres.